Terug

2011_CBS_10033 - Onderhandelingsprocedure LPA/2011/765 - Leveren en plaatsen van glazen wanden - Goedkeuring

college van burgemeester en schepenen
vr 06/05/2011 - 09:00 Collegezaal, stadhuis
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Patrick Janssens, burgemeester; Robert Voorhamme, schepen; Philip Heylen, schepen; Marc Van Peel, schepen; Luc Bungeneers, schepen; Guy Lauwers, schepen; Monica De Coninck, schepen; Leen Verbist, schepen; Eddy Baelemans, korpschef; Roel Verhaert, stadssecretaris

Afwezig

Ludo Van Campenhout, schepen

Secretaris

Roel Verhaert, stadssecretaris

Voorzitter

Patrick Janssens, burgemeester
2011_CBS_10033 - Onderhandelingsprocedure LPA/2011/765 - Leveren en plaatsen van glazen wanden - Goedkeuring 2011_CBS_10033 - Onderhandelingsprocedure LPA/2011/765 - Leveren en plaatsen van glazen wanden - Goedkeuring

Motivering

Algemene financiƫle opmerkingen

De totale uitgave wordt geraamd op 50.000,00 EUR (btw inbegrepen) en kan verrekend worden op de buitengewone begroting. Op budgetpositie 33000_63351 is voldoende krediet beschikbaar.

Aanleiding en context

In het kader van het Bestuursakkoord, project onthaal en digitale hulpmiddelen, zal de werkvloer van de telecommandokamer (TCK) grondig gereorganiseerd worden. Alle posities worden herschikt en de Blauwe Lijn uitgebreid. Vandaag zijn de telecommandokamer en de meldkamer van elkaar gescheiden door een vaste glazen wand. In de huidige fysische opstelling is een goede interactie met de activiteiten van de meldkamer onmogelijk. Bepaalde functionaliteiten zoals Blauwe Lijn, carto en cameratoezicht, dienen de mogelijkheid te hebben zich te integreren of af te sluiten van de meldkamer afhankelijk van de problematiek die zich stelt (actie, ordedienst, noodsituatie of incident). Voor het plaatsen van glazen wanden, die het mogelijk moeten maken de meldkamer afhankelijk van de problematiek die zich stelt (actie/ordedienst/noodsituatie/incident/..) te kunnen afsluiten en compartimenteren, wordt een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking LPA/2011/765 uitgeschreven.

Argumentatie

Om aan deze vraag te kunnen voldoen wordt een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking uitgeschreven. 

Volgende firma's worden aangeschreven voor het indienen van een offerte :

Firma Adres
Glashandel Van Lent NV

Leugenberg 74B, 2180 Ekeren

Meyvaert glass engineering NV Dok Noord 3, 9000 Gent
Roelants Glas NV Leuvensesteenweg 210, 3200 Aarschot
Mols-Dom NV Burchtstraat 11, 2200 Herentals
Abopart BVBA Onderzeel 4J, 2920 Kalmthout
Danny Lauryssens Glas NV Leugenberg 208, 2180 Ekeren

De inschrijvers worden beoordeeld volgens het hierna vermelde selectiecriterium: een verklaring betreffende de totale omzet en de omzet die verband houdt met de opdracht over de laatste drie boekjaren.

De gunning geschiedt aan de inschrijver die de voor het bestuur meest voordelige regelmatige offerte heeft ingediend.

Juridische grond

De wet van 24 december 1993 en latere wijzigingen betreffende de overheidsopdrachten en sommige opdrachten voor aannemingen van werken, leveringen en diensten (Belgisch Staatsblad 22 januari 1994).

Het Koninklijk Besluit van 8 januari 1996 en latere wijzigingen betreffende de overheidsopdrachten voor aannemingen van werken, leveringen en diensten en de concessies voor openbare werken (Belgisch Staatsblad 26 januari 1996).

Het Koninklijk Besluit van 26 september 1996 en latere wijzigingen tot bepaling van de algemene uitvoeringsregels van de overheidsopdrachten en van de concessies voor openbare werken en de bijlage tot vaststelling van de algemene aannemingsvoorwaarden voor de overheidsopdrachten voor aanneming van werken, leveringen en diensten en voor de concessies voor openbare werken (Belgisch Staatsblad 18 oktober 1996).

De wet van 20 maart 1991 houdende regeling van de erkenning van aannemers van werken, vastgesteld door het Koninklijk Besluit van 26 september 1991.

De wet van 4 augustus 1996 betreffende het welzijn van de werknemers bij de uitovering van hun werk en het Koninklijk Besluit van 25 januari 2001 betreffende de tijdelijke of mobiele bouwplaatsen, en latere wijzigingen.

Het Algemeen Reglement voor de Arbeidsbescherming (ARAB).

Besluit

Het college van burgemeester en schepenen legt het volgende voor aan de gemeenteraad:

Artikel 1

De gemeenteraad keurt goed :

  • het leveren en plaatsen van glazen wanden in de telecommandokamer;
  • dat hiervoor een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking wordt uitgeschreven;
  • bestek LPA/2011/765 voor het leveren en plaatsen van glazen wanden in de telecommandokamer.

Artikel 2

De gemeenteraad keurt goed dat de gunning door het college mag geschieden.

Artikel 3

De bijzondere rekenplichtige van de politiezone Antwerpen regelt de financiële aspecten als volgt:

Omschrijving Bedrag Boekingsadres Bestelbon
leveren en plaatsen van glazen wanden voor de telecommandokamer van de Lokale Politie Antwerpen 50.000,00 EUR (21% btw inbegrepen) budgetplaats:NR
budgetpositie:33000_63351
functiegebied:BUBALP01
subsidie:SUB_NR
fonds:LPA
begrotingsprogramma:NR
budgetperiode:1100
nog niet van toepassing

Bijlagen

  • 765_bestek.doc
  • bijlage_plan_TCK_oudaan.pdf