Lokaal cultuurbeleid district Antwerpen en cultuurcentrum Berchem organiseren het Park festival in het Koning Albertpark op zaterdag 30 april 2016 van 14 tot 23 uur.
De organisator vraagt hiervoor logistieke ondersteuning aan de dienst stadsbeheer/logistiek/bijzondere opdrachten en feestmateriaal. Het gaat om volgend materiaal:
Park festival is een mix van urban-muziekacts, creatieve makers en jonge mode in een ontspannen atmosfeer. Met dit gratis festival bieden de organisatoren een aantrekkelijk programma gebracht voor en door een jong doelpubliek.
De organisatie van Park festival draagt bij tot de realisatie van de beleidsdoelstellingen van het district.
Het district wil bewoners stimuleren om actief te participeren aan een (vrijetijds)aanbod op maat van verschillende doelgroepen. Onder anderen voor jongeren en kansarmen worden er extra inspanningen gedaan om de toegangsdrempels tot cultuur te verlagen. Het cultuur- en kunstaanbod in het district wordt voldoende veelzijdig uitgebouwd. Er wordt bijzondere aandacht besteed aan typisch Antwerpse en amateurkunsten, maar evengoed krijgen jong talent en (nieuwe) subculturen een plaats in het aanbod.
Het evenement is toegankelijk voor alle Antwerpenaren.
Gunstig op basis van orderbevestiging B602039.
Het college geeft opdracht aan:
| Dienst | Taak |
| SB/L/BOF | Het leveren en plaatsen van het gevraagde materiaal op basis van orderbevesting B602039. |