Beste ,
Wie onlangs nog op de botermarkt is geweest heeft het wellicht gezien maar deze is zeer slecht onderhouden .
Vandaar mijn vraag hoe vaak word deze onder handen genomen per jaar ?
Is dit minder dan vroeger ?
Deze markt is het uithangbord van Zandvliet dus gelieve deze toch te verzorgen .
Met vriendelijke groeten Angie Bosmans
Geacht raadslid
Beste Angie
De Botermarkt wordt door de dienst stadsreiniging één maal per week (normaal op maandag) geveegd. Onkruidverwijdering op de verharding in de niet-hoofdstraten gebeurt door het Rekreatief, een organisatie voor sociale tewerkstelling. Er is hen ondertussen gevraagd om de Botermarkt onder handen te nemen en zij zouden morgen reeds starten.
Ik heb ook naar de frequentie van dit onderhoud gevraagd, maar daar heb ik nog geen antwoord op gekregen. Zodra ik hierover meer weet, zal ik dit aan de districtsraad meedelen.
Nota districtssecretaris: op 1 juni 2016 laat de bevoegde dienst weten dat het Rekreatief 5 maal per jaar een onderhoud op de Botermarkt plant.
di 31/05/2016 - 08:10