De uitgaven voor "Eieren na Pasen" bedragen in totaal 300,00 EUR.
Binnengemeentelijke decentralisatie
Met de collegebeslissing van 6 maart 2015 (jaarnummer 1791) werden de bevoegdheden van de districtscolleges gecoördineerd. Artikel 3 bepaalt dat het districtscollege bevoegd is voor lokaal jeugdbeleid.
Op 16 december 2013 (jaarnummer 676) keurde de districtsraad het toelagereglement 'districtsfonds: toelages die de wijk sterker maken' goed.
In 2015 en 2016 voorziet het district Antwerpen budgetten voor de betoelaging van projecten, activiteiten of wijkfeesten, conform het reglement dat door de districtsraad werd goedgekeurd.
Het district Antwerpen heeft één nieuwe aanvraag ontvangen voor een toelage van het districtsfonds.
| Project, vereniging en bedrag | datum en locatie |
| Eieren na Pasen Wijkvereniging Klein Antwerpen vzw Financieel tekort: 300,00 EUR |
10 april 2016 Van Eycklei 26 2018 Antwerpen |
De districtssecretaris stelt voor om één project te subsidiëren:
1. Eieren na Pasen
Eieren na Pasen is een jaarlijks evenement van wijkvereniging Klein Antwerpen. Het wordt door de organisatie beschreven als paaseieren rapen voor kinderen uit wijk en omgeving, ter bevordering van het sociaal leven over verschillende gemeenschappen binnen de wijk heen. Het evenement vindt plaats op 10 april 2016 in de voormiddag in het stadspark. Er worden ongeveer 80 deelnemers verwacht.
De jeugddienst adviseert de aanvraag positief omwille van het laagdrempelige en kindvriendelijke karakter van het evenement. De jeugddienst adviseert om 300,00 EUR van het financiele tekort te financieren. Dit zal worden ingezet voor de aankoop van paasdecoratie en (de verpakking van) de paaseieren.
Het districtscollege gaat akkoord met de evaluatie van de aanvraag en, hieraan gekoppeld, de betoelaging van het goedgekeurde project:
|
Project en vereniging |
Code |
Bedrag |
|
Eieren na Pasen – Wijkvereniging Klein Antwerpen vzw |
jeugd |
300,00 EUR |
Het districtscollege beslist dat het voorgestelde bedrag, dat refereert naar de opgevoerde kosten die als verantwoord en essentieel voor het project worden beschouwd, dienst als maximaal te worden begrepen en slechts zal worden overgemaakt aan de betrokken organisatie onder beding van voorlegging van stukken en bescheiden inzake inkomsten en uitgaven die de (totale) uitbetaling rechtvaardigen, en dit binnen de termijn van drie maanden na het aflopen van het project. Het districtscollege beslist het in de tabel vermelde bedrag toe te kennen aan de respectievelijke verenigingen.
| Vereniging | 1ste schijf | Totaal |
| Eieren na Pasen - Wijkvereniging Klein Antwerpen vzw | 300,00 EUR | 300,00 EUR |
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Wijkvereniging Klein Antwerpen vzw IBAN:BE03 0003 2524 9484 |
300,00 EUR | budgetplaats: 5001000000 budgetpositie: 649800 functiegebied: 1SAN030301A00000 subsidie: SUB_NR fonds: INTERN begrotingsprogramma: 1AN050750 budgetperiode: 1600 |
4505055373 |