Artikel 42 van Vlarem I bepaalt dat het college kennis neemt van de overname van een exploitatie- of milieuvergunning.
Aanvrager: KU Leuven av - Oude Markt 13 - 3000 Leuven. De aanvraag omvat de overname van de milieuvergunning klasse 2 met kenmerk AN2014/58/PV voor de exploitatie van een onderwijsinstelling, op naam van Thomas More Mechelen-Antwerpen vzw en geldig tot 11 februari 2031.
Het college beslist op basis van het verslag van de dienst milieuvergunningen, dat als bijlage bij dit besluit is gevoegd en sluit zich aan bij deze motivatie.
Het milieuvergunningendecreet van 28 juni 1985, meermaals gewijzigd, en haar uitvoeringsbesluiten (Vlarem I en II) bepalen dat niemand zonder voorafgaande en schriftelijke vergunning of melding een als hinderlijk ingedeelde inrichting klasse 1, 2 of 3 mag exploiteren of veranderen.
Het college neemt kennis van de melding ingediend door KU Leuven av, Oude Markt 13, 3000 Leuven om de milieuvergunning klasse 2 met referentie AN2014/58/PV over te nemen van Thomas More Mechelen-Antwerpen vzw, Zandpoortvest 60, 2800 Mechelen. Het betreft een onderwijsinstelling gelegen te 2000 Antwerpen, Sint-Andriesstraat 2. De vergunning heeft als einddatum 11 februari 2031.
Het college wijst erop dat de bestaande vergunningsvoorwaarden van kracht blijven.