Terug

2016_CBS_05866 - Bestek GAC/2016/3642 - Raamovereenkomst voor het stockeren, onderhouden en plaatsen op afroep van paviljoen- en kadertenten. Bestek en procedure - Goedkeuring

college van burgemeester en schepenen
vr 01/07/2016 - 09:00 digitaal
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Koen Kennis, schepen; Ludo Van Campenhout, schepen; Marc Van Peel, schepen; Rob Van de Velde, schepen; Nabilla Ait Daoud, schepen; Fons Duchateau, schepen; Roel Verhaert, stadssecretaris

Afwezig

Bart De Wever, burgemeester; Philip Heylen, schepen; Claude Marinower, schepen; Serge Muyters, korpschef

Secretaris

Roel Verhaert, stadssecretaris
2016_CBS_05866 - Bestek GAC/2016/3642 - Raamovereenkomst voor het stockeren, onderhouden en plaatsen op afroep van paviljoen- en kadertenten. Bestek en procedure - Goedkeuring 2016_CBS_05866 - Bestek GAC/2016/3642 - Raamovereenkomst voor het stockeren, onderhouden en plaatsen op afroep van paviljoen- en kadertenten. Bestek en procedure - Goedkeuring

Motivering

Regelgeving: bevoegdheid

Artikel 57 § 3, 5° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college bevoegd is voor het vaststellen van de wijze van gunning en de voorwaarden van overheidsopdrachten als het gaat om een opdracht van dagelijks bestuur.

Aanleiding en context

De stad Antwerpen beschikt over eigen paviljoententen van 5m x 5m. Deze paviljoententen dienen vooral opgesteld te worden bij grote evenementen en aangelegenheden. Na een evenement dienen de tenten terug afgebroken te worden en vervolgens machinaal onderhouden. Dit onderhoud gebeurt telkens na een evenement. Vervolgens dienen de tenten gestockeerd te worden. De stad Antwerpen bezit niet over de nodige infrastructuur en middelen om dit zelf te doen, daarom wordt ervoor gekozen om dit te laten uitvoeren door een gespecialiseerd bedrijf.

Naast paviljoententen dienen er ook kadertenten gehuurd en geplaatst te worden als extra ondersteuning bij evenementen. Deze kadertenten zijn in verschillende afmetingen nodig en kunnen niet door de stad Antwerpen worden voorzien. De stad Antwerpen kan onmogelijk alle afmetingen in voorraad nemen en onderhouden. Om de klant toch te kunnen verder helpen moeten we beroep kunnen doen op een bedrijf die deze kadertenten kan plaatsen en afbreken.

Deze overeenkomst zal de huidige raamovereenkomst onder besteknummer GAC/2012/1145, die eindigt op 18 november 2016, vervangen.

Argumentatie

Selectiecriterium

De inschrijver dient bij zijn offert minstens 3 referenties op te geven van gelijkaardige opdrachten, uitgevoerd de laatste 3 jaar. Per referentie vermeldt de inschrijver de opdrachtgever, begin- en einddatum van de opdracht, beknopte beschrijving van de opdracht en het bedrag van de opdracht.

Gunningscriteria

De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de economisch meest voordelige en regelmatige offerte, rekening houdend met de volgende gunningscriteria:

  1. prijs op een totaal van 50 punten;
  2. service op een totaal van 50 punten.

Juridische grond

In toepassing van de artikelen 23 en 25 van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, zal deze opdracht gegund worden bij open offerteaanvraag

In toepassing van artikel 58 van het Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 betreffende de overheidsopdrachten, dient de dienstverlener van een opdracht voor diensten overeenkomstig de bepalingen van artikelen 67 en 72, zijn financiële en economische draagkracht en zijn technische bekwaamheid aan te tonen.

In toepassing van artikel 25 van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, vermeldt de aanbestedende overheid in de aankondiging van de opdracht of in een ander opdrachtdocument de gunningscriteria.

In toepassing van artikel 2, 4° van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, zal de stad Antwerpen optreden als aankoopcentrale in die zin dat ze overheidsopdrachten of raamovereenkomsten met betrekking tot diensten plaatst die bestemd zijn voor aanbestedende overheden, overheidsbedrijven of aanbestedende entiteiten.

Beleidsdoelstellingen

5 - Bruisende stad
1SBR07 - Evenementen versterken de verschillende troeven van de stad op lokaal, nationaal en internationaal niveau
1SBR0702 - Het faciliteren van evenementen en filmproducties over het ganse grondgebied onderstreept de verschillende troeven van de stad
1SBR070202 - Er is een effectieve en klantvriendelijke logistieke ondersteuning voor, tijdens en na het evenement of de filmproductie (feestmateriaal)

Besluit

Het college van burgemeester en schepenen beslist:

Artikel 1

Het college keurt bestek GAC/2016/3642 voor het afsluiten van een raamovereenkomst met betrekking tot het stockeren, onderhouden en plaatsen op afroep van paviljoen- en kadertenten goed en keurt eveneens goed dat:

  • hiervoor een open offerteaanvraag wordt uitgeschreven met Europese bekendmaking;
  • de stad voor deze opdracht optreedt als aankoopcentrale voor de groep Antwerpen.

Artikel 2

De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:

Omschrijving Bedrag Boekingsadres Bestelbon
Raamovereenkomst voor het stockeren, onderhouden en plaatsen op afroep van paviljoen- en kadertenten   budgetplaats: 5324500000
budgetpositie: 6141
functiegebied: 1SBR070202A00000
subsidie: sub_nr
fonds: intern
begrotingsprogramma: 1SA050719
budgetperiode: 1600
met orderbons
Raamovereenkomst voor het stockeren, onderhouden en plaatsen op afroep van paviljoen- en kadertenten   budgetplaats: 5324500000
budgetpositie: 6141
functiegebied: 1SBR070202A00000
subsidie: sub_nr
fonds: intern
begrotingsprogramma: 1SA050719
budgetperiode: 1700, 1800, 1900 mits goedkeuring van de budgetten door college, gemeenteraad en hogere overheid 
met orderbons
Raamovereenkomst voor het stockeren, onderhouden en plaatsen op afroep van paviljoen- en kadertenten   budgetplaats: 5324500000
budgetpositie: 6141
functiegebied: 1SBR070202A00000
subsidie: sub_nr
fonds: intern
begrotingsprogramma: 1SA050719
budgetperiode: 2000 mits goedkeuring van de budgetten door college, gemeenteraad en hogere overheid 
met orderbons

Bijlagen

  • 3642_Bestek.pdf
  • 3642_Inventaris.xls