De uitgave voor de aanvullende werken bedraagt 4.494,11 EUR exclusief btw en zal verrekend worden op het investeringsbudget 2016.
Artikel 57 §3, 4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten
Artikel 57 §3, 5° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het vaststellen van de wijze van gunning en de voorwaarden van overheidsopdrachten als het gaat om een opdracht van dagelijks bestuur
Met het gemeenteraadsbesluit van 25 juni 2007, jaarnummer 1521, besliste de gemeenteraad in toepassing van artikel 43 § 2,10° van dit Gemeentedecreet welke opdrachten voor werken, leveringen en diensten kunnen beschouwd worden als opdrachten van dagelijks bestuur.
| Fase | Bestuursorgaan | Datum | Jaarnummer |
| Gunning | college van burgemeester en schepenen | 26 augustus 2016 |
2016_CBS_07500 |
Het college keurt de gunning goed voor "Vervangen buitenschrijnwerk en zonnewering, 't Werkhuys", op basis van bestek GAC/2016/3768, aan Artez bvba, Donckstraat 28 te 2321 Hoogstraten, met ondernemingsnummer 0809.919.415, voor een bedrag van 91.383,01 euro inclusief btw.
Tijdens de uitvoering is gebleken dat het vervangen van het schrijnwerk niet kan gebeuren zonder het oude lijstwerk rond het schrijnwerk te verwijderen.
Er zal ter vervanging nieuw lijstwerk moeten worden geplaatst om het geheel af te kunnen werken.
Er dient 4.494,11 EUR exclusief btw te worden voorzien.
Op bestelbon 4005185676 is een bedrag van 75.523,15 EUR exclusief btw beschikbaar.
Er dient een bijkomende vastlegging gemaakt te worden voor een bedrag van 4.494,11 EUR exclusief btw.
Art. 26. § 1. De overheidsopdrachten mogen enkel worden gegund bij onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking doch, indien mogelijk, na raadpleging van meerdere aannemers, leveranciers of dienstverleners in de volgende gevallen:
2° in het geval van een overheidsopdracht voor werken of diensten wanneer:
a) het gaat om aanvullende werken of diensten die noch in het oorspronkelijk geplande ontwerp, noch in de oorspronkelijke opdracht zijn vermeld en die ingevolge onvoorziene omstandigheden noodzakelijk zijn geworden voor de uitvoering van de erin beschreven werken of diensten, op voorwaarde dat ze worden gegund aan degene die deze werken of diensten uitvoert en het samengevoegde bedrag van de opdrachten gegund voor de aanvullende werken of diensten niet hoger ligt dan vijftig percent van het bedrag van de hoofdopdracht:
Het college:
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Aanvullende werken Zegelstraat 13, 2140 Borgerhout Artez bvba, Donckstraat 28 te 2321 Hoogstraten, met ondernemingsnummer 0809.919.415 |
5.437,87 EUR, |
budgetplaats:5322000000 |
4005199964 |