Terug

2016_MV_00155 - Mondelinge vraag van raadslid Angie Bosmans: Veiligheid

districtsraad Berendrecht Zandvliet Lillo
ma 12/12/2016 - 20:00 districtshuis Berendrecht-Zandvliet-Lillo
Behandeld

Samenstelling

Aanwezig

Karel Hendrickx, voorzitter districtsraad; Rudi Sempels, districtsschepen; Willem Van Alsenoy, districtsraadslid; Marcel Bartholomeeussen, districtsschepen; Zander Vliegen, districtsraadslid; Angie Bosmans, districtsraadslid; Nathalie Aertssen, districtsschepen; An Van Uffelen, districtsraadslid; Jenny Vekemans, districtsraadslid; Roger Dons, districtsraadslid ; Frank Frederickx, districtsraadslid; Carl Geeraerts, voorzitter districtscollege; Marc Maes, districtsraadslid; Raf Crynen, districtsraadslid; Jan Smets, districtssecretaris

Verontschuldigd

Gert Van Herck, districtsraadslid; Liesbeth Sleymer, plaatsvervangend districtssecretaris

Secretaris

Jan Smets, districtssecretaris

Voorzitter

Karel Hendrickx, voorzitter districtsraad
2016_MV_00155 - Mondelinge vraag van raadslid Angie Bosmans: Veiligheid 2016_MV_00155 - Mondelinge vraag van raadslid Angie Bosmans: Veiligheid

Motivering

Indiener(s)

Angie Bosmans

Gericht aan

Rudi Sempels

Tijdstip van indienen

zo 11/12/2016 - 22:43

Toelichting

Beste , 

Ik maak me zorgen over de veiligheid aan het kruispunt Antwerpsebaan  , Monnikenhofstraat ter hoogte van de apotheek . 

Sinds de verbouwingen van de apotheek moet je bijna op midden van dit kruispunt stoppen om te zien of er een voertuig aankomt met voorrang . Ik heb weet van een aantal ongevallen daar de laatste maanden . 

Mijn vraag is dan ook kunnen wij eens kijken wat hier eventueel een oplossing kan bieden misschien een spiegel of dergelijke ? 

Met vriendelijke groeten Angie Bosmans 

Bespreking

Antwoord

Beste Angie

Het is blijkbaar niet voor alle weggebruikers duidelijk dat het verkeer in de Monnikenhofstraat op dit kruispunt voorrang heeft op het verkeer komende uit de Antwerpsebaan.

De verkeersborden zijn niet goed zichtbaar.  De borden staan te hoog en minstens één ervan is beschadigd.  Ook de stopstrepen zijn niet langer zichtbaar.  Spiegels zijn niet toegelaten omdat zij een vertekend zicht geven, maar wij zullen aan de bevoegde diensten vragen om de signalisatie te verbeteren.

di 13/12/2016 - 15:03