Met de beslissing van het college van burgemeester en schepenen van 6 maart 2015 (jaarnummer 1791) werden de bevoegdheden van de districtscolleges gecoördineerd. Artikel 3 bepaalt dat het district bevoegd is voor lokale jeugdwerking.
In opvolging van het door de districtsraad Berendrecht-Zandvliet-Lillo gestemde reglement betreffende projectsubsidies werd via verschillende kanalen een oproep gedaan om voorstellen in te dienen.
Volgende aanvraag werd ingediend:
Het voorstel van VZW 'Ganzerijders Zandvliet - Vermaak na arbeid' werd ingediend conform het reglement en heeft volgende inhoud:
De organisatie zal op vrijdag 16 december 2016 een fuif organiseren in Evenementenhal 't Noorden in Zandvliet.
Volgende uitgaven worden voorzien voor 2.810,00 EUR:
Volgende inkomsten worden voorzien:
Totaal gevraagde toelage: 500,00 EUR.
Wet op de toelagen
De wet van 14 november 1983 betreffende de controle op de toekenning en aanwending van sommige toelagen (Belgisch Staatsblad 6 december 1983) is van toepassing.
Reglement op toelagen
Het reglement op de toelagen (gemeenteraadsbesluit van 18 december 2006, jaarnummer 2730) is van toepassing.
Reglement projectsubsidies Berendrecht-Zandvliet-Lillo
De districtsraad van Berendrecht - Zandvliet - Lillo keurde in de zitting van 25 januari 2016 (jaarnummer 6) het reglement projectsubsidies Berendrecht - Zandvliet - Lillo goed.
Het districtscollege Berendrecht Zandvliet Lillo keurt eenparig het volgende besluit goed.
Het districtscollege keurt de toekenning van een projectsubsidie aan VZW 'Ganzerijders Zandvliet - Vermaak na arbeid' voor een bedrag van 500,00 EUR goed.
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Vermaak na Arbeid vzw |
500,00 EUR |
Budgetplaats: 5024500000 |
4505062248 |