De dienst Bestuurszaken/Externe Relaties geeft gunstig advies voor deze ontvangst. Ontvangsten dragen bij tot het versterken van de relaties tussen de stad en het brede middenveld.
Voor de uitgaven die buiten een bestek vallen, werd in toepassing van artikel 26§1, 1° a) van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten gebruikgemaakt van de onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking, omdat de goed te keuren uitgave niet hoger is dan het bij het artikel 105, 2° van Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 vastgelegd bedrag van 85.000,00 EUR exclusief btw.
Het Antwerp World Diamond Centre organiseert opnieuw de Antwerp Diamond Experience. Dit is een driedaags programma waarbij buitenlandse juweliers, in dit geval uit Japan, Antwerpen bezoeken. Tijdens dit bezoek maakt de delegatie uitgebreid kennis met de Antwerpse diamantsector door middel van een bezoek achter de schermen en deelname aan verschillende seminaries. Gevraagd wordt om de deelnemers aan de Antwerp Diamond Experience te ontvangen in het stadhuis op dinsdag 23 mei 2017 om 19.00 uur.
De kosten voor de receptie worden geraamd op 225,00 EUR (4,50 EUR x 50 personen):
Artikel 57 §3 4° van het Gemeentedecreet bepaalt dat het college bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.
Het college keurt goed dat de deelnemers aan de Antwerp Diamond Experience ontvangen worden in het stadhuis op dinsdag 23 mei 2017 om 19.00 uur.
Het college keurt goed dat de schepen voor financiën, mobiliteit, toerisme, binnengemeentelijke decentralisatie en middenstand wordt afgevaardigd.