Terug

2017_CBS_10073 - Ontvangst - Deelnemers internationaal congres EUCO HOC op 5 april 2018 - Goedkeuring

college van burgemeester en schepenen
vr 24/11/2017 - 09:00 Hofstraat
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Bart De Wever, burgemeester; Koen Kennis, schepen; Caroline Bastiaens, schepen; Claude Marinower, schepen; Marc Van Peel, schepen; Rob Van de Velde, schepen; Nabilla Ait Daoud, schepen; Fons Duchateau, schepen; Sven Cauwelier, stadssecretaris

Afwezig

Ludo Van Campenhout, schepen; Serge Muyters, korpschef

Secretaris

Sven Cauwelier, stadssecretaris

Voorzitter

Bart De Wever, burgemeester
2017_CBS_10073 - Ontvangst - Deelnemers internationaal congres EUCO HOC op 5 april 2018 - Goedkeuring 2017_CBS_10073 - Ontvangst - Deelnemers internationaal congres EUCO HOC op 5 april 2018 - Goedkeuring

Motivering

Gekoppelde besluiten

Argumentatie

De dienst Bestuurszaken/Protocol geeft gunstig advies voor deze ontvangst. Ontvangsten dragen bij tot het versterken van de relaties tussen de stad en het brede middenveld.

Aanleiding en context

Van 4 tot en met 8 april 2018 zal in Antwerpen het EUCO HOC-congres plaatsvinden georganiseerd door de vereniging Rotaract Antwerpen-Noord. Rotaract is een organisatie van serviceclubs voor studerende of werkende jongeren tussen de 18 en 30 jaar. Als jeugdpartner van Rotary International, de grootste en meest actieve cluster van serviceclubs ter wereld, zetten ze zich in voor de nabije gemeenschap. Gevraagd wordt om de deelnemers aan het EUCO HOC-congres te ontvangen in het FelixArchief op donderdag 5 april 2018 om 16.30 uur.

Algemene financiële opmerkingen

De kosten voor de receptie wordt geraamd op 450,00 EUR (4,50 EUR x 100 personen):

  • 300,00 EUR (3,00 EUR x  100 personen) receptiewijnen bij Bierstekerij Volkswelvaart; 
  • 150,00 EUR (1,50 EUR x 100 personen) dranken en fruitsap besteld bij VVO Drinks. 

In zitting van 8 augustus 2014 (jaarnummer 8110) keurde het college het gunningsbesluit, bestek GAC/2013/1968, raamcontract leveren receptiewijnen goed. Op basis van dit besluit werden de bestelbon 4005203703 voor schuimwijnen en bestelbon 4005203707 voor rode en witte wijn goedgekeurd. Via bestelbon 4005246635 worden fruitsap en bier besteld bij VVO Drinks.

Deze vastleggingen werden goedgekeurd via het budgethouderschap.

Regelgeving: bevoegdheid

Artikel 57 §3 4° van het Gemeentedecreet bepaalt dat het college bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.

Beleidsdoelstellingen

7 - Sterk bestuurde stad
1TSB07 - Een rechtszeker, efficiënt en toegankelijk bestuur handhaaft de democratische waarden
1TSB0703 - De stad zet in op de goede relaties met externe partners
1TSB070305 - We ontvangen personen, verenigingen,… die belangrijk zijn voor de uitstraling van de stad en haar districten

Besluit

Het college van burgemeester en schepenen beslist:

Artikel 1

Het college keurt goed dat de internationale deelnemers aan het EUCO HOC-congres ontvangen worden in het FelixArchief op donderdag 5 april 2018 om 16.30 uur.

Artikel 2

Het college keurt goed dat de schepen voor financiën, mobiliteit, toerisme, binnengemeentelijke decentralisatie en middenstand wordt afgevaardigd.

Artikel 3

Dit besluit heeft in principe geen financiële gevolgen.