Artikel 57 § 3, 5° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college bevoegd is voor het vaststellen van de wijze van gunning en de voorwaarden van overheidsopdrachten als het gaat om een opdracht van dagelijks bestuur.
Het scheren van hagen op begraafplaatsen en openbaar domein wordt deels uitbesteed via een overheidsopdracht. Het gaat immers over seizoengebonden werk, waarbij op een heel korte periode van 4 weken een grote arbeidspiek optreedt.
Specifiek voor het scheren van de taxussen geldt tevens dat er baccatine - een middel voor kankerbestrijding - dient gewonnen te worden. Daardoor moet het snoeisel op een welbepaalde manier verzameld worden en dient het snel te worden afgevoerd voor verwerking. Hiervoor wordt best een gespecialiseerde dienstverlener ingezet.
Kandidaten worden geselecteerd op basis van volgende selectiecriteria:
voor perceel 1
voor perceel 1
Gunningscriteria
De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de economisch meest voordelige en regelmatige offerte, rekening houdend met de volgende gunningscriteria:
voor perceel 1:
voor perceel 2:
In toepassing van artikel 26§2, 4° van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, zal deze opdracht gegund worden bij onderhandelingsprocedure met bekendmaking omdat het een dienst betreft als bedoeld in bijlage II, B, van de wet.
In toepassing van artikel 58 van het Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 betreffende de overheidsopdrachten, dient de dienstverlener van een opdracht voor diensten overeenkomstig de bepalingen van artikelen 67 en 72, zijn financiële en economische draagkracht en zijn technische bekwaamheid aan te tonen.
In toepassing van artikel 50 van de Koninklijk Besluit van 15 juli 2011 betreffende de overheidsopdrachten, vermeldt de aanbestedende overheid het gunningscriterium of de gunningscriteria in de uitnodiging om een offerte in te dienen of in de opdrachtdocumenten.
In toepassing van artikel 2, 4° van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, zal de stad Antwerpen optreden als aankoopcentrale in die zin dat ze overheidsopdrachten of raamovereenkomsten met betrekking tot diensten plaatst die bestemd zijn voor aanbestedende overheden, overheidsbedrijven of aanbestedende entiteiten.
Het college keurt bestek GAC/2017/4436 voor het afsluiten van een raamovereenkomst met betrekking tot het scheren van taxushagen, hagen en solitairen goed en keurt eveneens goed dat:
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Raamovereenkomst voor het scheren van taxushagen, hagen en solitairen (uitgaven) |
budgetplaats:5327000000 budgetpositie:61414 functiegebied:1SWN030402A00000 subsidie:SUB_NR fonds:INTERN begrotingsprogramma:1SA010680 budgetperiode: 1700 budgetperiode: 1800, 1900, 2000 en 2100 mits goedkeuring van de budgetten door college, gemeenteraad en hogere overheid |
met orderbons |
De financieel beheerder regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Raamovereenkomst voor het scheren van (ontvangsten) |
budgetplaats:5327000000 budgetpositie:746 functiegebied:1SWN030402A00000 subsidie:SUB_NR fonds:INTERN begrotingsprogramma:1SA010680 budgetperiode: 1700, 1800, 1900, 2000, 2100 |
|