Dienstmededeling financiën 'Bestellen en betalen binnen de stad en de districten'.
Collegebesluit met jaarnummer 16450 van 24 december 2010: bestellingen op het exploitatiebudget onder 5.500,00 EUR (exclusief btw) die gebeuren op basis van een correctiebestelling (de vroegere regularisatiebon of R-bon), vallen ook onder de toepassing van het budgethouderschap zoals ingevoerd bij collegebesluit van 31 augustus 2007 met jaarnummer 11164. Het visum voor deze bestellingen zal verleend worden door de financieel verantwoordelijken. De budgethouder zal een maandelijks rapport over de correctiebestellingen overmaken aan financiën/cel visum. Alle andere correctiebestellingen vallen onder de bevoegdheid van het college.
Advier B.V. zal in het kader van de back office voor de 'kortingsregeling (e-)fiets' een bijkomende dienstverlening leveren voor een waarde van 7.865,00 euro (inclusief btw).
Met dit besluit wordt de correctiebestelbon voor de facturatie voor de bijkomende dienstverlening voor het opzetten van een bedrijvencompetitie voor de back office van de 'kortingsregeling (e-)fiets' goedgekeurd.
In toepassing van artikel 37 van het Koninklijk Besluit van 14 januari 2013 is de aanbestedende overheid gerechtigd de oorspronkelijke opdracht eenzijdig te wijzigen voor zover het voorwerp van de opdracht onveranderd blijft en de wijziging in waarde beperkt blijft tot 15% van het oorspronkelijke opdrachtbedrag.
Op 4 maart 2016 (jaarnummer 1862) keurde het college het voorgestelde plan van aanpak met zachte maatregelen 'Slim naar Antwerpen' goed. De werkgeversaanpak maakt deel uit van dit plan van aanpak.
Op 25 november 2016 (jaarnummer 10300) keurde het college de modelbrief en de standaarddeelnameovereenkomst 'Slim naar Antwerpen' goed voor repectievelijk ondernemingen met meer dan 150 werknemers en voor kleinere ondernemingen vanaf 20 tot 150 werknemers.
Op 5 mei 2017 (jaarnummer 04161) keurde het college onderstaande bestellingen voor de back office van de 'kortingsregeling (e-)fiets' op naam van Advier B.V. goed. De totale kostprijs voor deze bestelling bedroeg 112.920,48 euro (inclusief btw):
In het kader van de 'kortingsregeling (e-)fiets' werkt de dienstverlener Advier B.V. met de app Ring-Ring. Deze app heeft een nieuwe functionaliteit waarmee een bedrijvencompetitie en bijhorende webpagina (iframe) kan opgezet worden. Dit zorgt ervoor dat werknemers kunnen aansluiten bij een groep van hun bedrijf en er feedback op bedrijfsniveau kan voorzien worden rond het fietsgebruik in het bedrijf. De bedrijvencompetitie was niet voorzien in het bestek back office 'kortingsregeling (e-)fiets' (GAC/2016/4163), maar deze nieuwe functionaliteit biedt een sterke meerwaarde in het kader van de werkgeversaanpak van Slim naar Antwerpen.
Gezien de nieuwe functionaliteit gekoppeld wordt aan de aanvragen van deelnemende werknemers voor de 'kortingsregeling (e-)fiets' (die lopen sinds 1 februari 2017), levert Advier B.V. sinds maart 2017 werk voor het opzetten van deze bedrijvencompetitie. Hierdoor werd er op voorhand nog geen bestelbon opgemaakt.
Artikel 57 §3, 4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.
Het college keurt de wijziging van opdracht voor de back office van de 'kortingsregeling (e-)fiets' (bedrijvencompetitie in app Ring-Ring) goed.
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
|
Omschrijving |
Bedrag |
Boekingsadres |
Bestelbon |
|
ADVIER BV (bedrijvencompetitie) Giststraat 18 ondernemingsnummer: NNL809544581B01 |
7.865,00 euro (inclusief btw) |
budgetplaats: 5153500000 |
4005217640 |