Terug

2016_DCDE_00396 - Jeugddienst Deurne - Teambuildings- en bedankmoment vrijwilligers - Goedkeuring

districtscollege Deurne
wo 02/11/2016 - 00:00 Disitrictshuis Deurne
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Tjerk Sekeris, districtsvoorzitter; Freddy Lorent, districtsschepen; Ariane Van Dooren, districtsschepen; Elke Brydenbach, districtsschepen; Karen Maes, districtsschepen; Mieke De Wispeleir, plaatsvervangend districtssecretaris

Verontschuldigd

Erwin Eestermans, districtssecretaris

Secretaris

Mieke De Wispeleir, plaatsvervangend districtssecretaris

Voorzitter

Tjerk Sekeris, districtsvoorzitter
2016_DCDE_00396 - Jeugddienst Deurne - Teambuildings- en bedankmoment vrijwilligers - Goedkeuring 2016_DCDE_00396 - Jeugddienst Deurne - Teambuildings- en bedankmoment vrijwilligers - Goedkeuring

Motivering

Algemene financiƫle opmerkingen

Er wordt een bestelbon opgemaakt die werd goedgekeurd onder gedelegeerd budgethouderschap.

Bestelbon Leverancier Bedrag Activiteit
 4005194907 Da Giovanni 500,00 EUR lunch
 4005194892 Room of Riddles 500,00 EUR teambuildingsactiviteit


Het totaalbedrag wordt geraamd op 1.000,00 EUR en wordt verrekend op het budget van de jeugddienst. De verrekening gebeurt op budgetplaats 5041000000 en actie 1SDE050501A00000. 

Regelgeving: bevoegdheid

Met de collegebeslissing van 6 maart 2015 (jaarnummer 1791) werden de bevoegdheden van de districtscolleges gecoördineerd. Artikel 3 bepaalt dat het districtscollege bevoegd is voor lokaal jeugdbeleid.

Aanleiding en context

De districtsraad van Deurne keurde de aanpassing aan het meerjarenplan 2014-2019 goed op 20 november 2014 (jaarnummer 123). De begroting van 2016 werd door de districtsraad goedgekeurd op 17 maart 2016.

Het district Deurne wil een laagdrempelig en toegankelijk jeugdwerkaanbod aanbieden in de verschillende buurten. Voor dit jeugdwerkaanbod werkt jeugddienst Deurne samen met jonge vrijwilligers. Om de kwaliteit te garanderen investeert de jeugddienst in coaching en vorming voor deze vrijwilligers zodat ze uitgroeien tot volwaardige en enthousiaste animatoren. Daarnaast wil de jeugddienst ook werken aan de hechtheid van de groep door een teambuildingsactiviteit te organiseren.

Argumentatie

Op vrijdag 4 november 2016 van 16.00 uur tot 22.00 uur organiseert jeugddienst Deurne een teambuildings- en bedankmoment voor het vrijwillig animatorenteam.

Jeugddienst Deurne bezoekt eerst een Escape Room in Antwerpen, Room of Riddles. Hier moeten de animatoren samenwerken om zo snel mogelijk uit de ruimte te geraken. Daarna trakteert de jeugddienst de vrijwilligers op een pizza in Da Giovanni.

Juridische grond

Wet op overheidsopdrachten
Artikel 162 § 1 van het Gemeentedecreet.

Beleidsdoelstellingen

5 - Bruisende stad
Deurnenaars ontplooien zich, vinden ontspanning en ontmoeten elkaar binnen hun interessegebied
Alle kinderen, tieners en jongeren ervaren voldoende fysieke en mentale ruimte om zich in hun vrije tijd te ontspannen en te ontplooien
Het door Deurne aangeboden jeugdwerkaanbod is laagdrempelig, toegankelijk en trekt naar de verschillende buurten

Besluit

Het districtscollege deurne beslist:

Artikel 1

Het districtscollege Deurne keurt het teambuildings- en bedankingsmoment voor de vrijwilligers van jeugddienst Deurne goed. Dit gaat door op vrijdag 4 november 2016 van 16.00 uur tot 22.00 uur.

Artikel 2

Het districtscollege neemt kennis van de bestelbonnen die worden goedgekeurd onder gedelegeerd budgethouderschap.

Artikel 3

Dit besluit heeft in principe geen financiƫle gevolgen.