Voor de aankoop van de bloembollen werd een prijsvraag uitgeschreven aan vier leveranciers: Eestermans, JUB, Lubbe Lisse en Alkemade.
Alle vier de leveranciers dienden een offerte in maar enkel Eestermans en Lubbe Lisse voldeden aan de gevraagde soortensamenstelling.
Van deze twee leveranciers is de goedkoopste regelmatige inschrijver BVBA Eestermans Bloembollen, Aakstraat 2, 2040 Antwerpen. Bij hen zal de bestelling geplaatst worden.
Bestelbon 4005249062 wordt aan het districtscollege ter goedkeuring voorgelegd.
Gunningswijze
Met het gemeenteraadsbesluit van 25 juni 2007 (jaarnummer 1521) besliste de gemeenteraad in toepassing van artikel 43 § 2, 10° van het Gemeentedecreet welke opdrachten voor werken leveringen en diensten kunnen beschouwd worden als opdrachten van dagelijks bestuur.
In toepassing van artikel 42, §1, 1°, a) van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten, zal deze opdracht worden gegund bij onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking omdat de goed te keuren uitgave niet hoger is dan het bij het artikel 90, eerste lid, 1° van het Koninklijk Besluit Plaatsing van 18 april 2017 vastgelegd bedrag van 135.000,00 EUR (zonder belasting over de toegevoegde waarde), met name de drempel vermeld in artikel 11, eerste lid, 2° van het Koninklijk Besluit Plaatsing van 18 april 2017.
Het districtscollege van Antwerpen verlangt een kleurrijk uitzicht van haar parken en plantsoenen.
Met het aanplanten van bloembollen wordt het grasveld van het Squarepark kleurrijker gemaakt.
Artikel 57 §3,4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten. Met het gemeenteraadsbesluit van 17 september 2007, jaarnummer 1932 besliste de gemeenteraad de bevoegdheidsverdeling tussen college en gemeenteraad inzake overheidsopdrachten analoog van toepassing te maken op de districten.
Met de collegebeslissing van 6 maart 2015 (jaarnummer 1791) werden de bevoegdheden van de districtscolleges gecoördineerd. Artikel 11 bepaalt dat het districtscollege bevoegd is voor lokale parken en groenaanplantingen.
Het buurtparkje Squarepark aan de Dokter Decrolystraat is een lokaal park.
Het districtscollege keurt de gunning voor aankoop van bloembollen voor het grasveld van het Squarepark goed voor een bedrag van 6.932,40 EUR. De levering zal uitgevoerd worden door de firma BVBA Eestermans Bloembollen met ondernemingsnummer 0465567633.
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Levering van bloembollen volgens offertevraag BVBA Eestermans Bloembollen Aakstraat 2 2040 Antwerpen |
3.180,00 EUR |
budgetplaats: 5004000000 |
4005249062 - lijn 10 |
|
Levering van bloembollen volgens offertevraag BVBA Eestermans Bloembollen Aakstraat 2 2040 Antwerpen |
3.752,40 EUR |
budgetplaats: 5004000000 |
4005249062 - lijn 20 |