Terug

2018_DCBE_00323 - Districtscollege - Notulen 21 november 2018 en 27 november 2018 - Goedkeuring

districtscollege Berchem
wo 05/12/2018 - 16:00 Raadzaal
Goedgekeurd

Samenstelling

Aanwezig

Evi Van der Planken, voorzitter districtscollege; Bruno De Saegher, districtsschepen; Edwin De Cleyn, districtsschepen; Anne Bakelants, districtsschepen; Ilse Jacques, districtsschepen; Ann De Potter, districtssecretaris

Afwezig

Kitti Van Den Bergh, bestuursassistent

Secretaris

Ann De Potter, districtssecretaris

Voorzitter

Bruno De Saegher, districtsschepen
2018_DCBE_00323 - Districtscollege - Notulen 21 november 2018 en 27 november 2018 - Goedkeuring 2018_DCBE_00323 - Districtscollege - Notulen 21 november 2018 en 27 november 2018 - Goedkeuring

Motivering

Regelgeving: bevoegdheid

Artikelen 180 en 279 van het Gemeentedecreet belasten de districtssecretaris met het opstellen en bewaren van de notulen van het districtscollege. De notulen vermelden in chronologische volgorde alle besproken onderwerpen en het gevolg dat eraan werd gegeven. Zij vermelden duidelijk alle genomen beslissingen.

Artikelen 51 en 278 van het Gemeentedecreet bepalen dat de notulen worden goedgekeurd op de eerstvolgende vergadering van het districtscollege. De originelen van de notulen van het districtscollege worden, na goedkeuring, door de voorzitter van het districtscollege en door de districtssecretaris ondertekend. De goedgekeurde notulen worden in de loop van de week na de goedkeuring aan de raadsleden bezorgd, hetzij elektronisch, hetzij fysiek.

Argumentatie

Het districtscollege dient de notulen van de zitting goed te keuren in de eerstvolgende gewone zitting.

Aanleiding en context

Het districtscollege vergaderde op 21 november 2018 en op 27 november 2018. Iedereen was aanwezig.

Beleidsdoelstellingen

7 - Sterk bestuurde stad
1TBE07 - Berchem heeft een sterk bestuur en een optimale administratie die ten dienste staat van al haar inwoners
1TBE0704 - Het district beschikt over de juiste middelen om haar politieke en ceremoniƫle taken uit te voeren
1TBE070401 - De politieke werking voldoet aan zijn verplichtingen

Besluit

Het districtscollege berchem beslist:

Artikel 1

Het districtscollege keurt de notulen van 21 november 2018 en 27 november 2018 goed. 

Artikel 2

Dit besluit heeft in principe geen financiƫle gevolgen.

Artikel 3

Het districtscollege geeft opdracht aan:

Dienst Taak
Districtssecretaris De notulen binnen de wettelijk voorgeschreven termijn te bezorgen aan de districtsraadsleden.