Artikel 57 §3, 4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.
Van 26 tot en met 30 mei 2018 werden op drie verschillende locaties (linkeroever, rechteroever en centrum) vijf ringdagen georganiseerd waar de voorstellen van de zes ontwerpteams die sinds september 2017 aan de slag zijn rond de overkapping van de Antwerpse Ring aan de ruime bevolking werden voorgesteld.
Voor de twee centrale ringdagen werd gekozen voor het Flanders Meeting and Convention Center, gelet op de zeer centrale ligging aan het Astridplein en het centraal station. Het evenement vond plaats op zaterdag 26 en zondag 27 mei en we konden een beroep doen op twee stadsdagen, zodat de huur van de locatie gratis was. Om de expositie tijdig te kunnen opstellen moest er echter huur betaald worden voor vrijdag 25 mei. Dit is de reden waarom er een correctiebestelling opgemaakt moet worden.
Het college keurt de correctiebestelling op naam van het Flanders Meeting and Convention Center goed voor het bedrag van 7.018,00 EUR inclusief btw.
De financieel directeur verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen ondernemingsnummer: NBE 0407.186.105 IBAN: BE13 4096 5191 7139 |
7.018,00 incl BTW EUR |
budgetplaats: 5150500000 |
4005283655 |