Artikel 57, §3, 4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.
In het kader van het project van de verkeerslichtencoördinatiecentrale (VLCC) wordt, in samenwerking met de Vlaamse overheid, een performant glasvezelnetwerk uitgebouwd waardoor de verkeersregelaars verbonden worden met de centrale computer. Op basis van een prioriteitenlijst voor overschakeling van de oude verkeerscomputer naar de VLCC, worden verscheidene verkeersregelaars uitgerust met netwerkapparatuur voor glasvezel.
Bestelorder 7
De bedrijfseenheid Stadsontwikkeling stelt dan ook voor om een zevende bestelorder te plaatsen bij de THV Telematics II, Paapsemlaan 20, 1070 Brussel, ondernemingsnummer 0501 973 416 voor het leveren en plaatsen van 36 switches voor de verkeerslichtencoördinatiecentrale en VC-net op basis van bestek MDM/13C02. Dit bestelorder is gebaseerd op offerte VCA021 voor een bedrag van 64.995,67 EUR. Rekening houdend met de btw en de contractuele prijsherziening en de eventuele overschrijding van vermoedelijke hoeveelheden bedraagt het vast te leggen bedrag 86.509,24 EUR.
| aannemingsbedrag | herziening/overschrijding vermoedelijke hoeveelheden 10% |
bedrag met herziening | btw21% | totale bedrag van de vastlegging |
| 64.995,67 EUR | 6.499,57 EUR | 71.495,24 EUR | 15.014,00 EUR | 86.509,24 EUR |
Bestelorder 8
De bedrijfseenheid Stadsontwikkeling stelt verder voor om ook een achtste bestelorder te plaatsen bij de THV Telematics II, Paapsemlaan 20, 1070 Brussel, ondernemingsnummer 0501 973 416 voor het leveren en plaatsen van 12 switches ( in het kader van BRABO II) voor de verkeerslichtencoördinatiecentrale en VC-net op basis van bestek MDM/13C02. Dit bestelorder is gebaseerd op offerte VCA022 voor een bedrag van 21.705,00 EUR. Rekening houdend met de btw en de contractuele prijsherziening en de eventuele overschrijding van vermoedelijke hoeveelheden bedraagt het vast te leggen bedrag 28.889,36 EUR.
| aannemingsbedrag | herziening/overschrijding vermoedelijke hoeveelheden 10% |
bedrag met herziening | btw21% | totale bedrag van de vastlegging |
| 21.705,00 EUR | 2.170,05 EUR | 23.875,50 EUR | 5.013,86 EUR | 28.889,36 EUR |
Bestekken Vlaamse overheid
Na goedkeuring van de vorderingsstaten door het agentschap EMT van de Vlaamse overheid, zal er door die overheid een factuuraanvraag opgemaakt en verstuurd worden. Het agentschap EMT zal tegelijkertijd aan de stad Antwerpen, de bedrijfseenheid Stadsontwikkeling/ beheer en onderhoud/ verkeersdienst, een kopie van de factuuraanvraag met de goedgekeurde vorderingsstaat bezorgen. In deze factuuraanvraag zal de THV Imtech Telematics II verzocht worden om de factuur rechtstreeks aan de stad Antwerpen ter attentie van de bedrijfseenheid Financiën te bezorgen.
In toepassing van artikel 15 van de wet overheidsopdrachten en bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten van 15 juni 2006, is een aanbestedende overheid die een beroep doet op een aankoop- of opdrachtencentrale als bedoeld in artikel 2, 4° van dezelfde wet, vrijgesteld van de verplichting om zelf een gunningsprocedure te organiseren.
In toepassing van artikel 24 van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, werd deze opdracht gegund aan de inschrijver die de laagste regelmatige offerte heeft ingediend.
In toepassing van artikel 38 van de wet van 15 juni 2006 betreffende de overheidsopdrachten, kunnen werken voor rekening van verschillende aanbestedende overheden en in voorkomend geval van privaatrechtelijke personen worden samengevoegd in één enkele opdracht. De betrokken personen duiden de overheid of entiteit aan die in hun naam in de hoedanigheid van aanbestedende overheid zal optreden.
|
Beslissing |
Beslissingsorgaan |
Datum |
Jaarnummer |
|
Bestek MDM/13C02 goedkeuring bestek + bestelorders 1 en 2 Verwezenlijking, onderhoud en monitoring dataverbinding buurtobservatiecamera's. |
goedkeuring college |
11 april 2014 |
4032 |
Bestek MDM/13C02
Voor uitbreidingen, aanpassingen en onderhoud van het netwerk voor telematica toepassingen van de Vlaamse overheid heeft de Vlaamse overheid, Agentschap Wegen en Verkeer afdeling Elektromechanica en Telematica (EMT), op 25 november 2013 een nieuwe openbare aanbesteding uitgeschreven. Dit gebeurde op basis van het bestek MDM/13 C02. Dit bestek werd gegund aan de THV Imtech Telematics II, Paapsemlaan 20, 1070 Brussel, ondernemingsnummer 0501 973 416.
In dit bestek laten de bepalingen van hoofdstuk I. 1.1 toe dat ook de stad Antwerpen bestellingen kan plaatsen via dit bestek, "de leveringen en werken waarop dit bestek van toepassing is, kunnen worden uitgevoerd voor rekening van het Vlaams Gewest, een pararegionale instelling, een Extern Verzelfstandigd Agentschap, een provincie, een gemeente of andere instellingen. Met andere woorden voor alle mogelijke instellingen die onder de bevoegdheid van de Vlaamse Regering vallen. De betalingen geschieden voor rekening van de diverse instellingen. De leveringen en werken worden uitgevoerd onder leiding van de afdelingen Elektromechanica en Telematica (EMT). Deze afdeling treedt op als het BESTUUR."
Op basis van dit bestek en volgens de eenheidsprijzen van de goedgekeurde offerte van de THV Imtech Telematics II, Paapsemlaan 20, 1070 Brussel, (ondernemingsnummer 0501 973 416) mogen andere besturen bestellingen plaatsen voor deze werken.
Bestelorder 7
Voor het leveren en plaatsen van 36 switches voor de verkeerslichtencoördinatiecentrale en VC-net op basis van bestelorder 7 maakte de bedrijfseenheid Stadsontwikkeling bestelbon 4005284302 op voor een bedrag van 86.509,24 EUR.
Bestelorder 8
Voor het leveren en plaatsen van 12 switches voor de verkeerslichtencoördinatiecentrale en VC-net in het kader van BRABO II op basis van bestelorder 8 maakte de bedrijfseenheid Stadsontwikkeling bestelbon 4005284308 op voor een bedrag van 28.889,36 EUR.
Het college keurt goed dat bij de THV Imtech Telematics II, Paapsemlaan 20, 1070 Brussel, ondernemingsnummer 0501 973 416:
De financieel directeur verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
bestek MDM/13C02 |
86.509,24 EUR |
budgetplaats:5151000000 |
4005284302 |
|
bestek MDM/13C02 |
28.889,36 EUR |
budgetplaats:5150500000 |
4005284308 |