De betaling van de factuur kan enkel via een bijkomende vastlegging.
Dienstmededeling financiën 'Bestellen en betalen binnen de stad en de districten'.
Collegebesluit met jaarnummer 16450 van 24 december 2010: bestellingen op het exploitatiebudget onder 5.500,00 EUR (exclusief btw) die gebeuren op basis van een correctiebestelling (de vroegere regularisatiebon of R-bon), vallen ook onder de toepassing van het budgethouderschap zoals ingevoerd bij collegebesluit van 31 augustus 2007 met jaarnummer 11164. Het visum voor deze bestellingen zal verleend worden door de financieel verantwoordelijken. De budgethouder zal een maandelijks rapport over de correctiebestellingen overmaken aan financiën/cel visum. Alle andere correctiebestellingen vallen onder de bevoegdheid van het college.
De bedrijfseenheid Stadsontwikkeling ontving van ABO de offerte 22112 voor een bedrag van 1.700,00 EUR (exclusief btw), voor het bodemonderzoek in de Beatrijslaan.
In de initiële offerte werd er vanuit gegaan dat er vijf stalen van de teelaarde zouden worden aangeleverd. Dit zijn er uiteindelijk zes geworden. Daardoor is de prijs van de vorderingsstaat verhoogd naar een bedrag van 2.002,00 EUR (exclusief btw) ten opzichte van het initiële voorstel.
Het bedrag dat met de oorspronkelijke bestelbon 4005230855 werd vastgelegd is niet toereikend.
De bedrijfseenheid Stadsontwikkeling maakte hiervoor een bijkomende vastlegging voor een bedrag van 302,00 EUR (exclusief btw).
Artikel 57 §3, 4° van het Gemeentedecreet van 15 juli 2005 stelt dat het college van burgemeester en schepenen bevoegd is voor het voeren van de gunningsprocedure, de gunning en de uitvoering van overheidsopdrachten.
De financieel beheerder verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
|
opmaak technisch verslag rekeningnummer: |
365,42 EUR |
budgetplaats:5153000000 mits nazicht hogere overheid |
4105037870 |