Jeugddienst Deurne organiseert in Deurne een musical vierdaagse, hiervoor wordt een uitgave gemaakt. Er wordt volgende bestelbon opgemaakt die wordt goedgekeurd onder gedelegeerd budgethouderschap.
| Bestelbon | Leverancier | Bedrag | Activiteit |
| 4005284721 | Familia Sint-Rochus | 750,00 EUR | huur zaal 4 dagen |
Het totaalbedrag wordt geraamd op 750,00 EUR en wordt verrekend op het budget van de jeugddienst. De verrekening gebeurt op budgetplaats 5041000000 en actie 1SDE050501A00000.
Met de collegebeslissing van 6 maart 2015 (jaarnummer 1791) werden de bevoegdheden van de districtscolleges gecoördineerd. Artikel 3 bepaalt dat het districtscollege bevoegd is voor lokaal jeugdbeleid.
Het district Deurne wil een laagdrempelig en toegankelijk jeugdwerkaanbod aanbieden in de verschillende buurten. In de meerjarenplanning 2014-2019 van het district Deurne is opgenomen dat de jeugddienst van Deurne activiteiten organiseert via de A-kaart.
Kinderen en jongeren kunnen met een A-kaart deelnemen aan het aanbod van de jeugddienst. De jeugddienst werkt samen met verschillende partners. Op deze manier wordt er een aanbod uitgewerkt waarbij verschillende leeftijdsgroepen en diverse culturen elkaar ontmoeten.
De nodige toelatingen voor SABAM en billijke vergoeding worden tijdig aangevraagd en buiten dit collegebesluit om geregeld.
Het districtscollege keurt goed dat jeugddienst Deurne tijdens de zomervakantie 2018 in Deurne-Zuid een musical vierdaagse organiseert.
Het districtscollege keurt goed dat voor het organiseren van deze activiteit een beroep wordt gedaan op een aantal vrijwillige animatoren en dat de door hen gemaakte onkosten worden terugbetaald.
Het districtscollege neemt kennis van de bestelbon die wordt goedgekeurd onder gedelegeerd budgethouderschap.