De juridische situatie van de inschrijver zal beoordeeld worden volgens volgende criteria (uitsluitingscriteria):
De technische bekwaamheid van de inschrijver zal beoordeeld worden volgens volgende criteria (selectiecriteria):
De offertes zullen beoordeeld worden aan de hand van volgende gunningscriteria:
Wet van 17 juni 2013 betreffende de motivering, de informatie en de rechtsmiddelen inzake overheidsopdrachten en bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten.
Wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten en latere wijzigingen.
Koninklijk Besluit van 14 januari 2013 tot bepaling van de algemene uitvoeringsregels van de overheidsopdrachten, en latere wijzigingen.
Koninklijk Besluit van 18 april 2017 betreffende plaatsing overheidsopdrachten klassieke sectoren, en latere wijzigingen.
Het is aangewezen de leden van de dienst Arrestatie Eenheid, die instaan voor het leveren van Snelle Response Teams(SRT),te voorzien van een ballistische helm met een hoge beschermingsgraad om kwetsuren tot een minimum te beperken.
Daarom wenst Lokale Politie Antwerpen een raamovereenkomst te sluiten voor het leveren van ballistische helmen met vizier voor dienstjaren 2018, 2019, 2020 en 2021.
Hiertoe wordt een openbare procedure met referentie LPA/2018/307 uitgeschreven.
Lokale Politie Antwerpen zal overeenkomstig artikel 2 van de wet van 17 juni 2016 betreffende de overheidsopdrachten en bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten voor prestaties die het voorwerp van deze opdracht uitmaken tevens kunnen optreden als aankoopcentrale voor haar klanten.
Worden beschouwd als klanten, zij die bestellingen op dit contract kunnen plaatsen: de geïntegreerde politiedienst, gestructureerd op twee niveaus.
De totale uitgave kan verrekend worden op de buitengewone politiebegroting. Op budgetpositie 33000_74451 is voor het dienstjaar 2018 voldoende krediet beschikbaar. Voor de dienstjaren 2019, 2020 en 2021 zal voldoende krediet worden voorzien onder voorbehoud van goedkeuring van de politiebegroting door college, gemeenteraad en hogere overheid.
Op grond van artikel 8 van het Algemeen Reglement op de boekhouding van de politiezone (ARPC) is elke aankoop op de buitengewone begroting bevoegdheid van de gemeenteraad. De gemeenteraad keurt de aankoopprocedure goed en kan de gunning delegeren aan het college.
De gemeenteraad keurt eenparig het volgende besluit goed.
De gemeenteraad keurt goed dat de ballistische helmen voor de dienst Arrestatie Eenheid van Lokale Politie Antwerpen worden aangekocht en dat hiervoor een openbare procedure wordt uitgeschreven met referentie LPA/2018/307.
De gemeenteraad keurt goed dat de gunning door het college mag geschieden.
De bijzondere rekenplichtige van de politiezone Antwerpen regelt de financiële aspecten als volgt:
| Omschrijving | Boekingsadres | Bestelbon |
| Raamovereenkomst aankoop ballistische helmen met vizier | budgetplaats: 60051 budgetpositie: 33000_74451 functiegebied: TDLP1SVG080101 subsidie: SUB_NR fonds: LPA begrotingsprogramma: NR budgetperiode: 1800 - 1900 - 2000 - 2100 Voor de dienstjaren 2019 tot en met 2021 zal voldoende krediet voorzien worden onder voorbehoud van goedkeuring van de politiebegroting door college, gemeenteraad en hogere overheid. |
Nog niet van toepassing |