Op grond van artikel 54 van het Koninklijk Besluit van 5 september 2001 houdende het algemeen reglement op de boekhouding van de lokale politie is alleen het college van burgemeester en schepenen bevoegd om tot vastleggingen over te gaan (Belgisch Staatsblad van 26 september 2001).
De dienst Facilitaire Bedrijf van de Vlaamse overheid heeft op 26 juli 2017 het leveren, plaatsen, verhuren en omnium technisch onderhouden van warme drankenautomaten met vaste wateraansluiting inclusief opvullen met verbruiksgoederen en reinigen (full-service) op basis van bestek 2017/HFB/OO/33007 gegund aan de firma Selecta Belgium nv, Brouwersvliet 29, 2000 Antwerpen, ondernemingsnummer 0404.868.991.
Politiezone Antwerpen kan gebruik maken van dit raamcontract en wenst over te gaan tot de huur van warme drankautomaten voor koffiebonen met verbruiksgoederen via het raamcontract 2017/HFB/OO/33007 en dit gedurende de looptijd van het contract en de bijhorende verlengingen.
Om de medewerkers en bezoekers te voorzien van kwaliteitsvolle koffie wenst Politiezone Antwerpen ongeveer 44 van de huidige warme drankautomaten met vriesdroogkoffie te vervangen door warme drankautomaten met verse koffiebonen.
Wet van 17 juni 2013 betreffende de motivering, de informatie en de rechtsmiddelen inzake overheidsopdrachten en bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten.
Wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten, en latere wijzigingen.
Artikel 47, §2 stelt dat een aanbestedende overheid die een beroep doet op een aankoopcentrale is vrijgesteld van de verplichting om zelf een plaatsingsprocedure te organiseren.
Koninklijk Besluit van 14 januari 2013 tot bepaling van de algemene uitvoeringsregels van de overheidsopdrachten, en latere wijzigingen.
Koninklijk Besluit van 18 april 2017 betreffende plaatsing overheidsopdrachten klassieke sectoren, en latere wijzigingen
Fase | Bestuursorgaan | Datum | Jaarnummer |
Open offerteaanvraag voor het leveren, plaatsen, verhuren en omnium technisch onderhouden van warme drankenautomaten met vaste wateraansluiting inclusief opvullen met verbruiksgoederen en reinigen (full-service) |
Het Facilitair Bedrijf | 26 juli 2017 |
Momenteel beschikt Politiezone Antwerpen over warme drankautomaten die gratis ter beschikking zijn gesteld door de leverancier in ruil voor aankoop van verbruiksgoederen. Op vraag van medewerkers en bezoekers is het aangewezen om over te schakelen naar koffietoestellen die functioneren met koffiebonen. Bovendien eindigt ook de raamovereenkomst op basis waarvan de toestellen zijn aangekocht in augustus 2019.
Daarom wenst Politiezone Antwerpen nieuwe warme drankautomaten met koffiebonen te huren via het gegunde contract van Het Facilitaire Bedrijf van de Vlaamse Overheid met referentie 2017/HFB/OO/33007.
De totale uitgave bedraagt 33.120,00 EUR (inclusief 21% btw) en kan verrekend worden op de gewone politiebegroting. Op budgetpositie 33000_12412 is voor het dienstjaar 2019 voldoende krediet beschikbaar.
Het college keurt goed dat het bedrag van 33.120,00 EUR (inclusief 21% btw) voor de huur van warme drankautomaten met verse koffiebonen en verbruiksgoederen via het gegunde raamcontract met referentie 2017/HFB/OO/33007 van Het Facilitaire Bedrijf van de Vlaamse Overheid voor het leveren, plaatsen, verhuren en omnium technisch onderhouden van warme drankenautomaten met vaste wateraansluiting inclusief opvullen met verbruiksgoederen en reinigen (full-service) voor wat betreft perceel 2 wordt vastgelegd op de firma Selecta Belgium nv, Brouwersvliet 29, 2000 Antwerpen, ondernemingsnummer 0404.868.991.
De bijzondere rekenplichtige van de politiezone Antwerpen regelt de financiële aspecten als volgt:
Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
Vastlegging krediet 2019 voor de huur warme drankautomaten met koffiebonen en verbruiksgoederen Leverancier: Selecta Belgium nv, Brouwersvliet 29, 2000 Antwerpen, ondernemingsnummer 0404.868.991 |
33.120,00 EUR (inclusief 21% btw) | budgetplaats: 60030 budgetpositie: 33000_12412 functiegebied: TDLP1SVG020101 subsidie: SUB_NR fonds: LPA begrotingsprogramma: NR budgetperiode: 1900 |
4006044925 |