Naar aanleiding van de vernieuwing van de raad voor maatschappelijk welzijn, ingevolge de verkiezingen van 14 oktober 2018, wordt overgegaan tot vervanging of herbenoeming van de formele afgevaardigden in de algemene vergadering en raad van bestuur van de verschillende externe entiteiten.
Het OCMW Antwerpen is in de bestuursorganen van verschillende externe entiteiten vertegenwoordigd.
De raad voor maatschappelijk welzijn keurt eenparig artikelen 1 en 4 goed.
De raad voor maatschappelijk welzijn neemt kennis van artikel 5.
Bij artikelen 2 en 3 wordt er geheim gestemd.
De raad voor maatschappelijk welzijn keurt goed om de afvaardigingen in de externe entiteit Zet U uit de legislatuur 2013-2018 formeel te beëindigen.
De raad voor maatschappelijk welzijn keurt goed om voor de legislatuur 2019-2024 volgende personen af te vaardigen namens OCMW Antwerpen in de algemene vergadering van de externe entiteit Zet U:
Afgevaardigden | Stemming |
Marco Laenens | met 34 stemmen tegen 11, er zijn 3 onthoudingen en 3 raadsleden brachten geen stem uit |
Johan Peeters | met 33 stemmen tegen 10, er zijn 5 onthoudingen en 3 raadsleden brachten geen stem uit |
De raad voor maatschappelijk welzijn keurt goed om voor de legislatuur 2019-2024 volgende personen af te vaardigen namens OCMW Antwerpen in de raad van bestuur van de externe entiteit Zet U:
Afgevaardigden | Stemming |
Marco Laenens | met 33 stemmen tegen 12, er zijn 3 onthoudingen en 3 raadsleden brachten geen stem uit |
Johan Peeters | met 34 stemmen tegen 9, er zijn 5 onthoudingen en 3 raadsleden brachten geen stem uit |
De raad voor maatschappelijk welzijn beslist dat de afgevaardigden bij het uitoefenen van de verplichtingen verbonden aan de afvaardiging, steeds het bestuursakkoord als uitgangspunt moeten nemen en waar nodig dienen te overleggen met het vast bureau.