Binnengemeentelijke decentralisatie:
Met de collegebeslissing van 12 mei 2017 (jaarnummer 4463) werden de bevoegdheden van de districtscolleges gecoördineerd.
Artikel 4 bepaalt dat het districtscollege bevoegd is voor lokaal jeugdbeleid.
De aanvraag krijgt een positief advies van de districtsjeugddienst omdat voldaan wordt aan de criteria uit het reglement Jeugd namelijk:
Aanvragen worden beoordeeld door de jeugddienst, aan de hand van het subsidiereglement voor Jeugd.
Het advies van de jeugddienst wordt voorgelegd aan het districtscollege.
Wet op de toelagen:
Het district Antwerpen ontving een subsidieaanvraag voor de startende vereniging Safe Space.
De vereniging Safe Space is een jeugdvereniging in Antwerpen Noord. Ze bieden jongeren een ruimte die stimuleert tot experimenteren waarin groepswerk en jongerencultuur centraal staan. Drie keer per week zijn er instuifmomenten. De vereniging komt op voor een open, solidaire en sociale samenleving waarbij het gemeenschappelijk belang boven het belang van het individu staat en waarbij de zelfredzaamheid van jongeren wordt bevorderd.
De vereniging bezorgde de nodige documenten en voldoet aan de voorwaarden van het subsidiereglement voor Jeugd.
De subsidie bedraagt 125,00 EUR per maand. Omdat de vereniging starter is tot het einde van dit kalenderjaar is de periode korter dan 6 maanden. Daarom wordt het volledige subsidiebedrag van 500,00 EUR in 1 keer uitbetaald.
Het districtscollege keurt de aanvraag van Safe Space als startende vereniging en de bijhorende werkingssubsidie van 500,00 EUR goed.
Aanvrager | Bedrag |
Safe Space | 500,00 EUR |
De financieel directeur verleent zijn visum en regelt de financiële aspecten als volgt:
Omschrijving | Bedrag | Boekingsadres | Bestelbon |
Safe Space Kerkstraat 159 2060 Antwerpen NBE:0720 525 403 IBAN BE98 0689 3354 4393 |
500,00 EUR | budgetplaats:5001010000 budgetpositie:649800 functiegebied:1SAN030301A00000 subsidie:SUB_NR fonds:intern begrotingsprogramma:1AN050750 budgetperiode:1900 |
4505101065 |