De afsprakennota 2020, zoals goedgekeurd door het college op 17 januari 2020 (jaarnummer 375) bepaalt in artikel 3 dat het college zijn toestemming moet geven voor ieder optreden van de Antwerpse stadstrommelaars.
Het optreden van de Antwerpse stadstrommelaars, gevraagd door de Geitenstoet vzw, is in overeenstemming met de principes van de afsprakennota en kan goedgekeurd worden.
In zitting van 17 januari 2020 (jaarnummer 375) keurde het college de afsprakennota 2020 van de Antwerpse stadstrommelaars goed. Het korps kan bijkomende optredens verzorgen op vraag van de stad of op vraag van derden. De kosten voor de bijkomende optredens worden gedragen door de organisator.
Voor de begeleiding van de Geitenstoet in Wilrijk op zondag 20 september 2020 wordt de medewerking gevraagd van de Antwerpse stadstrommelaars.
De kosten voor de deelname van de Antwerpse stadstrommelaars worden geraamd op 336,00 euro en zullen door de Geitenstoet vzw worden betaald.
Het college keurt goed dat de Antwerpse stadstrommelaars hun medewerking verlenen aan de Geitenstoet in Wilrijk op zondag 20 september 2020.