Auteur Paul Geerts, opvolger van Willy Vandersteen, tekende en schreef meer dan 130 albums van Suske en Wiske en verkocht wereldwijd meer dan 70 miljoen exemplaren. Na zijn pensionering startte hij in 2005 een eigen reeks geïllustreerde leesboeken voor kinderen. Gevraagd wordt om hem ter gelegenheid van zijn 85ste verjaardag te ontvangen en te huldigen in het stadhuis op zaterdag 25 januari 2025 om 14.30 uur.
Deze ontvangst valt onder de criteria van Antwerpse persoonlijkheden die het stadsbestuur omwille van hun verjaardag op hogere leeftijd in de bloemetjes wil zetten. De focus ligt bij deze categorie op een eerbetoon aan de betrokkenen.
De kosten voor de receptie worden geraamd op 450,00 EUR (4,50 EUR x 100 personen).
In zitting van 18 februari 2022 (jaarnummer 1381) keurde het college het gunningsbesluit, bestek GAC_2021_01877, raamcontract leveren receptiewijnen en schuimwijnen goed.
In zitting van 22 september 2023 (jaarnummer 6472) keurde het college het gunningsbesluit, bestek GAC/2023_02600, raamcontract leveren koude dranken, versnaperingen, koffie, thee en diverse toebehoren goed.
De kosten voor de ontvangst worden verrekend op bestelbonnen, goedgekeurd door de administratief goedkeurder.
Het college keurt goed dat auteur Paul Geerts ter gelegenheid van zijn 85ste verjaardag ontvangen en gehuldigd wordt in het stadhuis op zaterdag 25 januari 2025 om 14.30 uur.
Het college keurt goed dat de schepen bevoegd voor onderwijs, personeel, kinderopvang, sociale economie en integratie en inburgering wordt afgevaardigd.