2026_DCBBK_00006 - Districtscollege - Notulen 5 januari 2026 - Goedkeuring
districtscollege Borsbeek
ma 19/01/2026 - 13:30collegezaal
Goedgekeurd
Samenstelling
Aanwezig
KristofVan de Velde;LindaBresseleers;AnnCoemans;AlineMauer, districtssecretaris;JorgaPemen;WalterKiebooms, burgemeester
Secretaris
AlineMauer, districtssecretaris
Voorzitter
WalterKiebooms, burgemeester
2026_DCBBK_00006 - Districtscollege - Notulen 5 januari 2026 - Goedkeuring2026_DCBBK_00006 - Districtscollege - Notulen 5 januari 2026 - Goedkeuring
Motivering
Aanleiding en context
Het districtscollege vergaderde op 5 januari 2026. Iedereen was aanwezig, behalve schepen Kristof Van de Velde.
Regelgeving: bevoegdheid
Artikelen 132 en 277 van het Decreet lokaal bestuur belasten de districtssecretaris met het opstellen en bewaren van de notulen van het districtscollege. De notulen vermelden in chronologische volgorde alle besproken onderwerpen en het gevolg dat eraan werd gegeven. Zij vermelden duidelijk alle genomen beslissingen.
Artikelen 50 en 129 van het Decreet lokaal bestuur bepalen dat de notulen worden goedgekeurd op de eerstvolgende vergadering van het districtscollege. De originelen van de notulen van het districtscollege worden, na goedkeuring, door de voorzitter van het districtscollege en door de districtssecretaris ondertekend. De goedgekeurde notulen worden in de loop van de week na de goedkeuring aan de raadsleden bezorgd, hetzij elektronisch, hetzij fysiek.
Argumentatie
Het districtscollege dient de notulen van de zitting goed te keuren in de eerstvolgende gewone zitting.
Besluit
Het districtscollege borsbeek beslist:
Artikel 1
Het districtscollege keurt de notulen van 5 januari 2026 goed.
Artikel 2
Dit besluit heeft in principe geen financiƫle gevolgen.